Sürdürülebilirlik

Vore Lojistik İnşaat Petrokimya

Sürdürülebilirlik tanım olarak kendi ihtiyaçlarımızı gelecek nesillerin ihtiyacını tehlikeye atmadan karşılayabilmemiz anlamına gelmektedir. “Ekonomi, Toplum ve Çevre” kavramları birlikte ve dengeli şekilde yönetildiğinde sürdürülebilirlik kavramına ulaşılmaktadır. Bu bağlamda sürdürülebilirliği şirket politikası haline getiren Vore Lojistik İnşaat Petrokimya olarak “Ekonomi, Toplum ve Çevre” kavramlarını dengeli bir şekilde yöneterek gelecek nesiller için sorumluluğumuzu yerine getirmekteyiz.

Yatırım kararları ve yıl bazında hazırlanan stratejik planlarımızda sürdürülebilirliği temel alarak hareket etmekteyiz. Çevre birimimizle birlikte kirlenmenin kaynağında kontrol altına alınması için eğitimler düzenlemekte, sürekli iyileştirmeler ile personel duyarlılığını artırmak ve acil durumlara hazırlıklı olmak adına ise politikalar uygulamaktayız.

Tüm lokasyonlarımızda enerji tasarrufu adına gerekli adımlar atılmakta; su, elektrik ve doğal kaynak kullanımlarını minimize etmek adına projelerimiz devam etmektedir.

Çalışanlarımızın geri dönüşüm farkındalığını artırmak adına sürekli eğitimler düzenlemekte “Sıfır Atık” projesini benimsemekteyiz.