Video poster
Faaliyetlerine 2007 yılında başlayan Kocaman Grup’un 2019 yılında hayata geçirdiği Kocaman Petrokimya A.Ş. şirketi, rafineri ve petrokimya sektörlerinde birçok farklı alanda faaliyet gösteriyor. Kocaman Petrokimya A.Ş.’nin İzmir-Aliağa’da başlayan yolculuğu, 2021 yılı itibariyle Aliağa içerisinde altı farklı noktada kritik çözüm ortağı olarak hizmet vererek sürüyor.


Kocaman Petrokimya A.Ş., petrokok ve kükürt gibi petrokimya yan ürünlerinin elleçlenmesi, nakliyesi ve satışı konularında sahip olduğu uzmanlık ile çalışmalarına devam ediyor. Yanı sıra rafineri ve petrokimya tesislerinde depo yönetimi ve lojistik alanlarında hizmetler sunuyor. Kocaman Petrokimya A.Ş., güçlü insan kaynağı, geniş makine parkuru ve her geçen gün gelişip büyüyen yapısıyla; hizmetlerini en ileri teknolojilere ve kalite standartlarına uygun şekilde sürdürüyor.

Clients

Packages

Miles

Workers

Vore Lojistik İnşaat Petrokimya

Güçlü insan kaynağı, gelişen ve büyüyen dinamik yapı, ileri teknolojilere ve kalite standartları…

1972. Foundation

Aliquam malesuada magna ut orci posuere gravida. Maecenas eget tempus risus. Nullam at magna nibh.

1974. First 1M orders

Maecenas nibh mauris, facilisis eu mi quis, interdum cursus purus. Donec blandit nibh vitae velit blandit ultrices.

1979. IPO

Nulla sem neque, aliquet et odio eu, cursus placerat mauris. Etiam neque sem, efficitur et arcu vitae, vehicula.

1985. Asia market

Maecenas nibh mauris, facilisis eu mi quis, interdum cursus purus. Donec blandit nibh Donec quis molestie neque. Sed finibus posuere dui eget vulputate.

1997. Russian branch

Aliquam malesuada magna ut orci posuere gravida. Maecenas eget tempus risus. Nullam at magna nibh.

2018. 70% of global market share

Nulla sem neque, aliquet et odio eu, cursus placerat mauris. Etiam neque sem, efficitur et arcu vitae, vehicula lobortis odio facilisis eu mi quis, interdum.