Şirketimizde takım ruhunu geliştirmek ve çalışan mutluluğunu sağlamak adına ortak kültür oluşturmak için yola çıktık.

Vore Lojistik İnşaat Petrokimya olarak; en mükemmel iş sonuçlarına ulaşmamızı sağlayacak nitelikli insan kaynağının kazanılması, bu kaynağın eğitim ve gelişimine katkıda bulunarak “birlikte büyüme” kültürünün benimsenmesi ve başarılarımıza katkı sağlayan ekip üyelerimizin ödüllendirildiği, tüm çalışanlarımızın motivasyonunu artıracak ve yüksek performans gösterebileceği bir çalışma ortamının oluşmasını sağlayarak en iyi İK uygulamalarıyla bölgemizin “En İyisi” olmak prensibi doğrultusunda “Tek Ses Tek Takım” eğitimini gerçekleştirdik.

IMPACT (I am Movivated Positive Active Cooperative&Teammate) teması üzerine şekillenen eğitim, Bursa Sheraton Otel’de Merkez Ofis ve İzmir Ofis’ten 30 çalışanın katılımıyla hayata geçirildi. Power of Happiness eğitim kurumundan; eğitmenler Ferah Lök, Tijen Mergen, Özgür Atanur tarafından verilen eğitim içeriğini çalışanların takım olduklarını hissetmesi, yöneticilerin çalışanların mutluluğunu önemsediklerini göstermesi ve böylece ortak kültür oluşturmak adına atılacak adımların aktarılması oluşturdu.

Günün erken saatlerinde başlayan eğitimde; “İşte mutluluk nedir, nasıl olur?, Kurumumuzda nasıl bir atmosfer, iklim istiyoruz?, Birlikte kurumumuzdaki iklimi hissedelim, ne zaman fırtınalar esiyor, nasıl olunca bahar geliyor?, İlişki Sistemleri-String Egzersizi ve Birbirimizin Dünyalarını tanıyalım!” temaları ele alındı.

Başarı ile tamamlanan “Tek Ses Tek Takım” eğitimi, katılımcı personel tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Eğitim sonrası İnsan Kaynakları ekibimizin gerçekleştirdiği anketler de, çalışanların eğitimden yüksek verim aldığını ve devamının beklendiğini gösterdi.