Mükemmel, güvenli, kaliteli, rekabetçi, güncel teknoloji ve yöntemlerle hizmet vermek için sürekli eğitimin gücüne inanıyoruz.

Vore Lojistik İnşaat Petrokimya olarak sağladığımız hizmetleri kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği açısından en iyi şekilde gerçekleştirme vizyonumuzla kritik alanlarda çalışan personelimizin eğitimlerine büyük önem veriyoruz. Bu anlamda lojistik ve taşımacılık alanında şoför olarak çalışan personelimizin sürekli eğitimlerle mesleki yetkinliklerini artırmayı hedefliyoruz.

Son olarak İzmir Aliağa birimimizde görev yapan şoförlerimize verdiğimiz Teknik Sürüş eğitimi sayesinde çalışmalarımızın daha güvenli ve sağlıklı bir halde devam etmesini sağladık. Şoförlerimizin eğitim sonunda edindikleri bilgiler ve pratiklerle zor durumlarla nasıl başa çıkılabileceği ve stres yönetimi ile ilgili kayda değer ilerlemeler sağladığını gözlemledik.

HED Akademi tarafından verilen ve beş gün sürecek şekilde planlanan Teknik Sürüş eğitimine katılan 32 çalışanımız, önce teorik eğitim alarak hazırlık sürecini tamamladı. Ardından sahada pratik eğitime geçen şoförlerimiz; Defansif Sürüş, Tehlikeli Madde Taşımacılığı, Ağır Vasıta, Acil Durum Müdahale gibi genel güvenli sürüş eğitimleri aldı.

Gerçekleştirdiğimiz Teknik Sürüş eğitimi; Vore Lojistik İnşaat Petrokimya olarak verdiğimiz hizmetleri mükemmel, güvenli, kaliteli, rekabetçi, güncel teknoloji ve yöntemlerle gerçekleştirme misyonumuzun da bir göstergesi oldu.